• adres

    Korkutreis Mahallesi Necatibey Caddesi Sezenler Sokak
    Güneş Apt 1/6 Sıhhiye / ANKARA

  • iletisim

    0 312 231 31 85

kamuran-ay

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Sayın Hastalarımız,

Uzm. Dr. Kamuran AY Muayenehanesi olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yürüttüğümüz uyumluluk çalışmaları ile gerçek kişi hastalarımızı,çalışanlarımızı,tedarikçilerimizi ve diğer ilgili verisi işlenen kişileri belirlenebilir kılan her türlü veriyi politikalarla; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun; doğru ve gerektiğinde güncel; işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü; ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilerek; belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenmekte olduğunu tarafınıza bildiririz.

Veri sorumlusu sıfatına haiz muayenehanemizin; kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini engelleyip, kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini önleyerek, kişisel verilerin muhafazasını sağlamak amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almış olduğunu belirtmek isteriz.

Muayenehanemiz politikalarını incelemek, hastalarımız,hasta yakınlarımıza ilişkin aydınlatma metinlerini okumak veya verilerinizle ilgili soru ve taleplerinizi ilgili kişi sıfatıyla tarafımıza iletebilmeniz adına aşağıda yer alan Kişisel Verileri İşleme Politikasını okuyabilirsiniz.

Saygılarımızla.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu İlgili Kişi Başvuru Dilekçesi

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

 

Facebook
Twitter
Youtube

E Bültene Abone Ol